PARTNERZY

imageedit_1_4499956358

ANGIELSKI Poliglotek- zespół młodych i kreatywnych osób pragnących zaszczepić w dzieciach choćby zalążka umiejętności do swobodnego komunikowania się w języku obcym. Firma oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego.  Zajęcia prowadzone są na podstawie autorskich scenariuszy dostosowanych do wieku odbiorców. Nauka języka odbywa się przez zabawę przy piosence, historyjkach ruchowych, a przede wszystkim w obecności odwiedzającego nasz żłobek Liska, który jest głównym bohaterem zajęć.

imageedit_3_7467052333

DOGOTERAPIA Ideownia- to zespół psychologów, pedagogów i terapeutów, który projektuje i realizuje autorskie cykle zajęć dla Dzieci  oraz warsztaty dla dorosłych. Spośród szerokiej oferty zajęć i warsztatów wybraliśmy dogoterapię. Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Tempłowicz , która w firmie Ideownia zatrudniona jest jako pedagog, terapeuta pedagogiczny, dogoterapeuta. Pani Magdalena odwiedza nas regularnie, zawsze w towarzystwie wspaniałego psa Clavel.

imageedit_1_5257864005

RYTMIKA Bartolino- firmę tworzy zespół przesympatycznych osób posiadających umiejętność prowadzenia zajęcia z rytmiki. Spotkanie z Panią Natalią i jej skrzypcami to jak cotygodniowa podróż w świat muzyki. Dzięki zajęcią z rytmiki dzieci obcują z różnorodną muzyką oraz wieloma instrumentami. Spędzając wesoło czas dzieci uczą się różnego tempa, ćwiczą koordynację ruchów swojego ciała czy też zdobywają doświadczenia z zakresu zasad współżycia w zespole.

imageedit_7_5481495991

Sukces zawdzięczamy również naszym partnerom

imageedit_10_7366927061

CATERING Zielona Kuchnia- firma powstała z potrzeby połączenia zdrowej, naturalnej i smacznej diety dla najmłodszych. Dieta oparta jest na naturalnych, nieprzetworzonych produktach, a tam gdzie jest to możliwe - ekologicznych. W jadłospisie skomponowanym przez dietetyka znajdziemy razowe  pieczywo i pełnoziarniste kasze tj. jaglaną, gryczaną, jęczmienną, kukurydzianą, orkiszową i amarantusową. Firma dostarcza świeże, sezonowe owoce i warzywa pochodzące z lokalnych upraw. Przetwarza mięso jedynie ze sprawdzonych źródeł i serwuje nabiał z lokalnych mleczarni. Zielona Kuchnia zapewnia dietę bezmleczną, bezglutenową, idywidualną czy nawet dla dzieci autystycznych z nietypowymi preferencjami żywieniowymi. Firma oferuje nam zdrową, a przy tym smaczną kuchnię. Każdego dnia dzieci dostarczają nam tego dowody w postaci pustych talerzy.

imageedit_5_2676282294

STOWARZYSZENIE Żłobek „Jagodowa Kraina” jest członkiem oraz jednym z założycieli Stowarzyszenia Żłobków Niepublicznych ProRodzina. Stowarzyszenie powstało aby zrzeszać osoby zainteresowane opieką i wsparciem rozwoju małego dziecka pragnące podnosić standardy opieki nad dziećmi w swoich placówkach. Placówki należące do stowarzyszenia starają się spełniać  najwyższe normy zarówno te podstawowe tj. przystosowane pomieszczenia, wykwalifikowana kadra, czy bezpieczne zabawki, jak również stymulująca przestrzeń i program edukacyjny na najwyższym poziomie.

 

prosinfonika

Pro Sinfonika- firma zatrudniająca miłośników muzyki. Od ponad 40 lat artyści Pro Sinfoniki przygotowują magiczne występy muzyczne dla dzieci i młodzieży. Każdego miesiaca goszczą swoim repertuarem przybyłych do Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podróżują po wielkopolsce odwiedzając różne placówki by podzielić się swoją muzyką. Koncerty tak przydały dzieciom do gustu, że ProSinfonika na stałe znalazła swoje miejsce w  kalendarzu odwiedzających nas gości.